Comités

Matkotters:

materiaal27@scoutsedegem.be

De matkotters houden toezicht op alles wat de groep in zijn bezit heeft. Van vork tot tent, zij weten wat er in het materiaalkot ligt. Ze onderhouden het en zorgen dat leden en leiding dat ook doen.

   

Sereen Jachtluipaard

Lukas De Vriendt

22/02/1999

lukas.devriendt@scoutsedegem.be     

Financiëel verantwoordelijke Jins  

Leidingsploeg: Jins

 

Guitige Agame

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vandeneynde@scoutsedegem.be       

verantwoordelijke infrastructuur/matkot                

Leidingsploeg: Verkenners + groepsleiding         

 

Chill AKA Stoutmoedige Stellion

Ferre Kuypers

03/01/2002

ferre.kuypers@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke Welpen       

Leidingsploeg: Welpen

Beheerste Sneeuwuil 

Tomas Vermeulen

07/01/2001

tomas.vermeulen@scoutsedegem.be                

Leidingsploeg: Jongverkenners

 

Eetavond:

Deze groep van zes enthousiastelingen zorgt dat de eetavond tip top verloopt.

Schrandere Jariboe

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Leidingsploeg: Verkenners

 

Beminnelijke Rayador 

Jana Baan

26/03/2002

jana.baan@scoutsedegem.be                  

Leidingsploeg: Jongverkenners

 

Ondeugende Winterkoning 

Sam Van Broekhoven

08/12/1999

sam.vanbroekhoven@scoutsedegem.be

Leidingsploeg: Jins

 

Malchi AKA Verrassende Phoca

Lara Van Batenurg

13/10/2003

lara.vanbatenburg@scoutsedegem.be

Leidingsploeg: Welpen      

 

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Jins    

Leidingsploeg: Jins

 

Gedreven Apella

Mieke De Nys

10/11/2001

mieke.denys@scoutsedegem.be        

Financiëel verantwoordelijke Verkenners

Leidingsploeg: Verkenners

 

Kuiscomité:

Deze sterke mensen zorgen ervoor dat de vuilniszakken elke week worden buitengezet zodat het lokaal en terrein er steeds mooi en proper uitziet! Zij organiseren ook opruim/werk/kuisdagen wanneer nodig.

Guitige Agame

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vandeneynde@scoutsedegem.be       

verantwoordelijke infrastructuur/matkot                

Leidingsploeg: Verkenners + groepsleiding         

 

Ikki AKA Dartele Labrador

   

Saar Eggermont

09/01/2002

saar.eggermont@scoutsedegem.be          

Leidingsploeg: Welpen

 

Jacala AKA Veerkrachtige Toekan

Nele Brinckman

01/08/2003

nele.brinckman@scoutsedegem.be             

Leidingsploeg: Welpen

 

Groothartige Gasela

Marjolijn Vanmonfort

02/05/2001

marjolijn.vanmonfort@scoutsedegem.be

Leidingsploeg: Wolven

 

Groepsweekend:

Het groepsweekend, één van de toppunten van het jaar, wordt in goede banen geleidt door deze drie geëngageerde leiding in samenwerking met leiding van onze zusterscouts den 28ste.

Geliefde Adelaar

Ward Buytaert

28/02/2001

ward.buytaert@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste        

Leidingsploeg: Jongverkenners

 
   

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Jins    

Leidingsploeg: Jins

 

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be 

Communicatieverantwoordelijke Wolven             

Leidingsploeg: Wolven

 

Het spoor:

Dit individu zorgt ervoor dat elke tak op tijd zijn creatief spoor inorde heeft gemaakt op het tijdig te publiceren.

Schalkse Carancho 

Jeroen Coppens

04/05/1999

jeroen.coppens@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Jins

 

Jaarmarkt:

Deze groep zet zijn schouders onder onze jaarlijkse stand op de jaarmarkt.

Schrandere Jariboe

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Leidingsploeg: Verkenners

 

Charmante Villakoira 

Arthur Dekeyser

06/07/2001

arthur.dekeyser@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke jongverkenners                  

Leidingsploeg: Jongverkenners

 

Jolige Vink

Marthe Van Deun

15/04/2001

marthe.vandeun@scoutsedegem.be             

Leidingsploeg: Wolven

 

Charmante Kele

Anneminne Frère

24/03/2000

anneminne.frère@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Jins

 


Sfeercomité:

Deze 2 heren gaan er samen met het sfeercomité van de 28 voor zorgen dat de sfeer tussen de leiding het hele jaar door goed zit. Dit doen ze door enkele activitieiten te organiseren doorheen het jaar zodat we elkaar nog beter leren kennen.

Felle Taurinus

Seppe Berghmans

24/04/2001

seppe.berghmans@scoutsedegem.be  

Leidingsploeg: Wolven

 

Gepassioneerde Spreeuw

Ward Ceulers

28/03/2000

ward.ceulers@scoutsedegem.be       

Communicatieverantwoordelijke Verkenners           

Leidingsploeg: Jongverkenners

 


Leidingsleefweek:

Deze drie superplanners zorgen ervoor dat de leefweek voor de leiding in goede banen wordt geleidt, zij doen boodschappen, organiseren activiteiten enzovoort. 

Minzame Perro 

Stijn Brinckman

24/01/2001

stijn.brinckman@scoutsedegem.be 

Financiëel verantwoordelijke 27ste + Wolven         

Leidingsploeg: Wolven

 

Scherpzinnige Lori

Quinten Segers

22/09/1999

quinten.segers@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Jins

Onstuimige Kwikstaart 

Charlotte Symons

20/02/2002

charlotte.symons@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Verkenners

 

Sociale media:

Deze bezige bijen zorgen ervoor dat jullie op de hoogte worden gehouden met wat jullie kinderen allemaal bezig zijn aan de hand van foto's op Instagram

Marala AKA Joviale Kongoni

Kato Wauters

16/08/2002

kato.wauters@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Welpen    

Leidingsploeg: Welpen

 

Amicale Haima

Ante De Blanger

03/06/2002

ante.deblanger@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jongverkenners           

Leidingsploeg: Jongverkenners

 

Sinterklaascomité

Deze heren zorgen er mede voor dat ook dit jaar de Vevasco in de week van 6 december kan rondgaan in edegem om tal van kinderen gelukkig te maken.

Minzame Perro

Stijn Brinckman

24/01/2001

stijn.brinckman@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + Wolven              

Leidingsploeg: Wolven

Billy AKA Galante Fenicottero 

Alex Van Broekhoven

21/08/2002

alex.vanbroekhoven@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Welpen

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be 

Communicatieverantwoordelijke Wolven             

Leidingsploeg: Wolven